Jump to content
Sign in to follow this  
jokern

endringer på båthenger

Recommended Posts

jokern   
jokern

hei.

Hva er lov å foreta seg som privatperson, av endringer på en 14-15 fot båthenger uten brems/med støttehjul forran for tilpassning til båtskroget?

Hva kan et verksted foreta av endringer?

 

Har ikke funnet 1 forhandler som garanterer at båthengeren de leverer, passer min båt.

 

mvh

Share this post


Link to post
Share on other sites
Båtadvokaten   
Båtadvokaten

Det vet jeg ikke svaret på -- her er det best å spørre nærmeste trafikkstasjon. De har plikt etter forvaltningsloven § 11 til å veilede om slike spørsmål, og da får du et svar som er "garantert" riktig.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

For Norwegians: Hvis du leser dette så er engelsk forumspråk aktivt, du kan endre dette til norsk med "System Language" knappen nederst på alle sider

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...