Jump to content

TSG Båt & Motorservice AS på strømmen. Anbefales?


Leon KAD502

Recommended Posts

Guest Kaptein Fredrik

Jeg har ingen direkte erfaringer med firmaet angående slike reparasjoner, men jeg kjenner Terje og Petter og det virker som ett veldig seriøst firma.

 

I fjor ansatte dem noen polakker som sa de kunne skru båt, men det viste seg at de ikke kunne. Hvordan det går der nå vet jeg ikke, da jeg ikke har vært der siden i vinter.

 

Jeg tror ikke du finner noen bedre firmaer i området når det gjelder båt.

Link to post

Takk Kaptein Fredrik og Tom Rør. Leste litt på sidene dems. Virker som et bra firma syntes jeg helt til disse polakkene kom inn i bildet. Om de ikke jobber der nå så er det greit. Hvis ikke så er det uaktuelt. Har hatt for mye å gjøre med østeuropeere til å kunne stole på dem. Ringer dem selv i morgen for å få en garranti om at slikt ikke finnes ansatt hos TSG.

Mvh. Leon

 

1981 mod. Skarpnes 30 - Havna i Røykenvik/Brandbu

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...