Jump to content

OF vimpelen på plass


kointa

Recommended Posts

etter å ha fulgt debatten her på BP, og med å lese meg opp på OF aktiviteter så velger jeg å betale/støtte organisasjonen med ansvar for over 20000 daa langs kysten.Og føler meg faktisk bedre når jeg vet at jeg er med på at skjærgården og naturhavnene blir ryddet for søppel, når man ser fjæra før og etter påske er jeg faktisk stolt av å se jobben de gjør.

 

Og med vimpel kommer jeg til å vise god gammeldags høflighet. Noe som betyr at jeg selvsagt aldri ville jaget noen fra en bøye midt på natten, og heller ikke på dagtid for den saks skyld. Men med vimpelen på plass så slipper jeg å bekymre meg for at en eller annen idiot skal finne på og prøve å jage meg midt på natta.

Var ikke klar over at 50 blåe bøyer kunne skape slikt sinne og frustrasjon blant båteiere som føler seg fortrengt, selv om det er i snitt over 8 km mellom hver bøye.

 

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...