Jump to content

Fjerne skjell/service/bytte av propell


c_andersen

Recommended Posts

Hei!

 

Jeg skal selge min Skibsplast 15". Men først må jeg få ordnet litt på motoren og det jeg lurer på om noen har noen gode tips på følgende:

 

1) Har noen erfaring med å fjerne skjell som vist på bildet nedenfor? Hva er best å bruke uten å skrape av all lakk?

2) Er det noen i Fredrikstad/Sarpsborg området som utfører service på båtmotorer? Båten ligger på Torp og jeg skulle gjerne ha skiftet filter, plugger og generellt sørget for at motoren fungerer fint før jeg selger.

3) Propellen er skadet og skulle ha vært byttet. Er det noen som vet om noen rimelige løsninger som kan fungere bra på denne Yamaha 60 hester?

 

Takk for alle svar :-)

 

bilde

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...