Jump to content

Utfordringer med Isolering av motorrom i princess 360


nor star 290..

Recommended Posts

Etter å ha vært plaget med litt for mye støy etter min mening er det på tide å planlegge isolering av motorommet på nytt.

I dag er det kun armaflex matter som er limt på tankene på siden og under dørkplater, samt ingen form for pakninger på luker. Så regner med det finnes potensiale her.

 

Er litt usikker på hvordan jeg skal gjøre dette, pga må ikke bli for tett heller med tanke på luft til motorer. Bør jeg bruke blyplater eller porolon?

 

Noen som har gjort samme jobben i tilsvarende båt?

Link to post

Er litt usikker på hvordan jeg skal gjøre dette, pga må ikke bli for tett heller med tanke på luft til motorer.

En kommentar til dette med luft til motorene. Det er luftinntak på sidene på denne båten som gir luft til motorene. Så lenge du ikke sperrer den lufttilgangen så er det bare å isolere i vei.

SeaKing 38: Fire-roms fritidsbolig med to terasser og fleksibel beliggenhet.

Link to post
  • 2 uker senere...

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...