
Pequod
Sverige har en utrolig flott skjærgård, det er det ingen tvil om! Glemte å skrive i forrige innlegg at Svensk sin båt er med på tre av bildene!
I dag kastet jeg loss fra Hållö ganske nøyaktig kl.11 etter en solid båtfrokost og termosen nok engang fylt opp med kaffe.
Tok en liten svingom inn i Smögensundet for å ta en titt, og deretter ble det en stopp i Kungshamn for å bunkre opp mer Pepsi-Max, noe som for meg er like viktig å ha om bord som kaffe!
Kungshamn virket nesten litt koseligere enn Smögen.
Deretter tok jeg en ny runde gjennom Pinan før jeg entret Sotekanalen. Ingen bilder fra Pinan denne gangen ettersom jeg sendte det direkte på Facebook.
På vei inn i gjestehavna i Tanumdhefe fer jeg blir for natten,var det en som vinket på meg fra brygga. Det viste seg å være roger-jo her fra forumet, så nå skal jeg bort og ta en prat! ?