Jump to content

Skøyte eller sjark til TV-opptak i Kragerø


Ingelin

Recommended Posts

Hei,

 

Produksjonsselskapet The Oslo Company er ute etter en skøyte/stor sjark til et TV-opptak i Kragerø-området i august. Båten må gjerne være av tre, se referansebilde. Den må ha plass til minimum 15 pers på dekk og rom for å bevege seg rundt. Den skal frakte 15 personer fra Stabbestad til Portør, og dette vil bli filmet både ombord på båten og ved hjelp av dronefoto. Er det noen som har noen tips til hvor vi kan lete for å få tak i en slik båt (og båtfører) ? 

forslag_båt.jpg

Link to post

Er jo ikke skøyte eller av tre, men den gamle fergen "kragerø" brukes jo ofte til "slike ting" kan jo være et alternativ om dere ikke finner noe annet?

Går ut ifra dere har fotografer?  Om dere skulle trenge drone operatør, anbefaller jeg å kontakte KAY  Hos FocusFoto, han er lokal båtmann og meget dyktig fotograf!

 

http://www.fokusfoto.no/om-oss.html

 

https://no.wikipedia.org/wiki/BF_«Gamle_Kragerø»

Link to post

Dere kan også sjekke med Terje Kiil, som driver Kragerøs største marina, Han har en Colin Archer Skøyte

 

http://sandtangen.no/

 

Eventuelt Kan du kontakte Nylig Pensjonert politimann Gunder Eidet, i Sannidal speidergruppe, de har jo Colin Archer Skøyta "KAREN SOPHIE 2" oppkalt etter Karen Sophie Wiborg fra Kragerø som var gift med Colin Archer   bilde av båten kan du finne her:  https://allevents.in/events/dugnad-karen-sophie-ii/1654491411507092#

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...