
Ozzie
Er i markedet for å kjøpe båt. Helt ny begynner. Må være 18 fot eller under pga batplass. Trenger litt bistand i forbindelse med valg.
Bruken skal være korte dagsturer - ingen overnatting, med 2 voksne og 2 unger, 6 år og 11 år. Vi vil ellers kunne bruke den til fisking og krabbe/hummer og turer rundt i vakre Øygarden . Bruken vil altså strekke seg noe lenger en godværsdager på sommeren, så mulighet for å trekke opp en kalesje er en fordel eller en liten krypinn for barna / hunden.
Har sett på en Finnmaster 55 SC, og synes det var helt perfekt, men på etterskudd har tenkt på at det er kanskje fordelaktig å har en liten "krypinn" så barna kan finne litt le for vær og vind -eller er det overkill - klær dem godt, kjenn sjølukt i neseborene og "learn to love it"?
Båten skal brukes for det meste nord på Sotra / Øygarden med de sjøforhold som råder der ute i "havgapet".
Pris CIRKA 280 000 kr (inkl henger) - kan strekkes noe. På forhånd takk for svar.