Jump to content

Hastighet på Barracuda 800/VP Kad 32, 2002 mod


Sjøgutt

Recommended Posts

En kjenning har en Baracuda 800 med VP41 og 290 DP. Han marsjer 20 til 22 knop. Hva han får på maks kjenner jeg ikke til. Dette er jo litt mere motor enn KAD32, men kan kanskje gi en indikasjon. 

Viksund 340 St. Cruz: Tre-roms fritidsbolig med to terasser og fleksibel beliggenhet.

 

2009 - 0000: Viksund 340 St.Cruz Fly m/VP D6-370/HS80AE

2003 - 2009: Halco 29 Offshore Fly m/VP 41B/290DP

Link to post

Dette er ikke min båt men en som er til salgs på Finn.no. Han sier også at båten er 4 tonn? I brosjyren til Barracuda står det 2,9 tonn. Det er nye propeller J3 duoprop og turtall på 3750 når han har max fart på 21 kn. Mistenker at utvekslingen i drevet er alt for høyt.

Redigert av Sjøgutt (see edit history)
Link to post

Tror han får problemer med å selge denne 800en. Tror han må stikke fingeren i jorda og erkjenne at det er noe som ikke stemmer her. Den nye Kad,en er jo på 158 hk så vidt jeg vet og ikke 170 som han hevder. Han om det, jeg har slått fra meg dette kjøpet.

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...