Jump to content

Edit History

Cap232

Cap232

Garasjeporten ble for lav, så den nye RIB-en må lagres i carport i stedet. Båten er vasket, drenert og utluftet i alle skott. Pontongene renset, og motoren er overhalet og vinterklargjort på verksted. Batteri er toppladet og frakoblet. Tilhengeren er jekket opp og bukker på plass. Har planlagt å legge på havnepressening + Biltema båttrekk over hele hengeren. Yamahaen får tilhørende trekk over motorhuset. Tanken er ikke fyllt opp til maks.

 

Noen som har erfaringer og gode råd. Blir kondens under presenninger et problem, og bør tanken fylles opp til maks for å unngå kondens?

Cap232

Cap232

Garasjeporten ble for lav, så den nye RIB-en må lagres i carport i stedet. Båten er vasket, drenert og utluftet i alle skott. Pontongene renset, og motoren er overhalet og vinterklargjort på verksted. Tilhengeren er jekket opp og bukker på plass. Har planlagt å legge på havnepressening + Biltema båttrekk over hele hengeren. Yamahaen får tilhørende trekk over motorhuset. Tanken er ikke fyllt opp til maks.

 

Noen som har erfaringer og gode råd. Blir kondens under presenninger et problem, og bør tanken fylles opp til maks for å unngå kondens?



×
×
  • Create New...