
skage
Da er prosjekt skum utført. Det viste seg at vegger gulv boksen var fylt med isopor lignende skum. Jeg borre hull i vegger og gulv og taket inne boksen. Alt var isolert forsett fra taket.
Jeg borret da 4 hull, hver side altså oppover i ytterkant inne i bokse/taket. Videre et hull i midten av lokket som ikke heller var isolert.
Det har medgått en boks med type tek7 fra Jernia,stor boks. Jeg forlenget slangen og sprøytet da så godt jeg kunne i hjørner og rundt.
Jeg ventet en liten stund før jeg propper hullene. Noen propper sprette ut en stund etterpå, men det er fint tenker jeg at ekspansjonen kommer der. Da skal jeg i morgen montere lokket tilbake og stare opp aggregatet.
Syntes lyden i boksen er stumper nå,død lyd. Har tro på dette.
Blir spennende og kjenne under teppe om det er like kaldt der som før isolering.
Hadde tenkt litt bilder men det ble et forbasket klin på hender så det gikk ikke så bra. Skal sitte i kveld og plukke skum fra fingrene.
Jeg plaster hele boksen inni før jeg skummet, ja det var lurt tenker jeg.
Ser jeg har en hel del skrivefeil, skylder på skum fylte fingre.