
pipe
23 minutes ago, bliss X said:Har vært totalmedlem i mange år og har levd i den troen at man ville få hjelp i slike situasjoner som Tom Rør beskriver. Tror dette blir siste sesongen som medlem
Ingen har hittil kommet opp med ett bedre forslag enn super duper båtforsikring som "sikkert" har dekkning for dykking på eiers båtplass.
Mulig det stemmer men selv om forsikringselskapet tar regningen så er det vel tvilsomt at det går å få tak i noen dykkere som syntes oppdraget er så viktig at de slipper det de har i hendene å stiller opp på fritiden.
Det som er viktig for meg er at jeg kan stole på å få hjelp av RS når jeg har båtsessong og det har jeg tro på når ressusene er på plass i Oslofjorden etter vinteren.