Jump to content

Edit History

Gudrun

Gudrun

Eller gjøre det helt enkelt:

Start motoren og la gå på tomgang. Ta av påfyllingslokket på ekspansjonstanken. Har du lekkasje vil væskenivået stige for tilslutt renne over. Tar normalt bare et minutt eller kanskje to før du ser resultatet.. Kan og se om du har normal farge på kjølevæsken eller den er tynnet ut. Trenger ikke noe verktøy til jobben. Noen av de vi fant med lekkasje var av ved disse "veggene" som støttet rørene. 

Gudrun

Gudrun

Eller gjøre det helt enkelt:

Start motoren og la gå på tomgang. Ta av påfyllingslokket på ekspansjonstanken. Har du lekkasje vil væskenivået stige for tilslutt renne over. Tar normalt bare et minutt eller kanskje to før du ser resultatet.. 

Gudrun

Gudrun

Eller gjøre det helt enkelt:

Start motoren og la gå på tomgang. Ta av påfyllingslokket på ekspansjonstanken. Har du lekkasje vil væskenivået stige for tilslutt renne over.



×
×
  • Create New...