Jump to content

Grå masse tyter ut ved tenningslåsen på instrumentpanelet.


Eureka

Recommended Posts

Synes også dette ligner korrosjon. Jeg har nettopp vært gjennom noe lignende på baklukelåsen på en 20 år gammel Golf. Korrodert til det ugjenkjennelige etter årtier med veisalt og fravær av vedlikehold. 

Viksund 340 St. Cruz: Tre-roms fritidsbolig med to terasser og fleksibel beliggenhet.

 

2009 - 0000: Viksund 340 St.Cruz Fly m/VP D6-370/HS80AE

2003 - 2009: Halco 29 Offshore Fly m/VP 41B/290DP

Link to post

Nedfallet er fra den grå massen. Skrapet litt borti det. 
 

Flyttet tilbake til Ålesund for 2 uker siden etter å ha vært borte i 3 år. Observerte det i forbifarten mens jeg hadde med 3-åringen, mao liten tid til å undersøke nøye da ho gjerne ville hoppe 354 ganger ned fra cockpitluka til salongen. -ungene først. 

Må skru opp og sjekke etter at ungene har lagt seg. Kan ikke være i uvissheten om det plutselig oppstår feil ved tenninga/ panelet på tur. Tipper også på oksidert aluminium. 
 

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...