Jump to content

vp aqad motor 165hk, kan ikke stoppes med nøkkel


Bej53

Recommended Posts

Jeg har en vp aqad motor 165hk. Jeg hadde servicemann til å gjøre båten vinterklar. Vi ferskvann kjørte motoren. Da stoppet den greit slik den alltid

har gjort. Men etter å ha skiftet diesel filtere og vi da testet motoren ville den ikke stoppe. Måtte bruke nød stopperen , det holdt ikke å vri om nøkkelen.

man kunne høre klikk fra solenoiden da nøkkelen ble satt i stopp posisjon. Er det noen som har erfaring med dette?

 

Kommentar fra moderator:
Tittel redigert, var "Drivstoff system". Alle må vennligst lese reglene for titler før man poster.
Utdrag:
  • Av hensyn til brukervennligheten er det viktig at titlene beskriver emnet på en best mulig måte, den kan inneholde inntil 100 tegn.
  • Skriv tittelen slik du ville formulert deg om du henvendte deg muntlig til en båtkyndig bekjent.
  • Om det er relevant skal emnetittelen inneholde både produktnavn og beskrivelse av hva saken gjelder.

 

 

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...