Jump to content

Hva anbefales av Android tv boks i båt


Roger og Olina

Recommended Posts

Kjøpte ny tv i fjor. Jepp, den skulle være Android slik at en kan laste ned apper etter behov. Har byttet til riks tv hjemme og når jeg skulle laste ned denne appen, så støttet TVen det ikke. Heller ikke appen til TV2 aaargh. Så hva anbefales av duppedingser å kjøpe? 

Link to post

Chromecast er enkelt og greit, bare være obs på at den streamer automatisk i så høy oppløsning som den kan. Det betyr unødvendig mye data i noen tilfeller. Om noen kjenner til hvordan det kan reduseres så tar jeg gjerne imot tips!

Link to post

Jeg har brukt Apple TV i flere år nå. Synes det fungerer greit. Deler internett fra mobilen med Ice+. Det gir meg 1000 GB data og er langt mer enn jeg klarer å bruke opp. Ice+ gir en hastighet på opptil 10 Mbit og viser seg å holde greit til å strekke Tv. 

Jeg hadde mobilt bredbånd tidligere, men det var altfor dyrt. Det var heller ikke bedre. Noen steder er nettet er for dårlig, men det er det med mobilt bredbånd også. Riks TV er også for dårlig, ja faktisk oftere enn nett fra mobilen.

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...