Jump to content

Feil med pumpe på sluk


Fornomas

Recommended Posts

Jeg har et sluk i dørken på bad og for å tømme ut vann etter dusj, skal det benyttes en bryter som skal pumpe vannet ut. Det virker som at vannet går feil vei. Det spruter ut av sluket og intet vann blir pumpet ut. Har fungert tidligere. Noen som forstår hva feilen kan være? Tette rør eller elektrisk feil?

Link to post

@Fornomas Om du tar deg bryderiet med å opplyse hvilken båt dette gjelder i tittelen på innlegget vil du kunne få konkrete råd fra de som kjenner denne båttypen. Beskrivende tittel er forøvrig et krav etter forumreglene. 
 

Du kan redigere tittelen i to timer etter at innlegget er opprettet. 

Viksund 340 St. Cruz: Tre-roms fritidsbolig med to terasser og fleksibel beliggenhet.

 

2009 - 0000: Viksund 340 St.Cruz Fly m/VP D6-370/HS80AE

2003 - 2009: Halco 29 Offshore Fly m/VP 41B/290DP

Link to post
Fornomas skrev for 2 timer siden:

Jeg har et sluk i dørken på bad og for å tømme ut vann etter dusj, skal det benyttes en bryter som skal pumpe vannet ut. Det virker som at vannet går feil vei. Det spruter ut av sluket og intet vann blir pumpet ut. Har fungert tidligere. Noen som forstår hva feilen kan være? Tette rør eller elektrisk feil? Pumpen heter whale gulper 220 og er uten filter. Båten er en Beneteau Oceanis 37.  

 

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...