Jump to content

Spar en milliard på diesel


Swingswong

Recommended Posts

Vedum er ett skinn jeg overhodet ikke har sansen for what so ever, så har null troen på at han klarer å få til noe som helst annet enn å heve lønn og komme med svada. 
Men han skal ha for forsøket, går det igjennom så blir det vel noe billigere å fyre dieselvarmer fremover. 

A jack of all trades is a master of none, but oftentimes better than a master of one

Link to post
Kjetil1 skrev 20 minutter siden:

Ja det er nettopp den holdningen politikere forventer. Folk som tenker litt er bedre enn ingenting og er fornøyd, i stedet for å fortsette å rope "Hvor er resten"?

Hvor får du det fra at jeg er fornøyd? 
Man må begynne en plass. Og har nok bekjente i anleggsbransjen jeg unner en jobb fremover, så alle monner drar. Men som jeg sa, vedum  er en kødd, så tviler på det blir noe av i det hele tatt, alltid en dress med blyant som driter i suppen vår uansett. 

A jack of all trades is a master of none, but oftentimes better than a master of one

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...