Jump to content

Plassering ferskvannstank Antares 6 og 7 ?


Rune.f

Recommended Posts

Har som vanlig sendt mail til min forhandler å som vanlig ikke fått svar, så prøver her, ser i Teknisk info att Antares 6 har/kan leveres med 50l ferskvannstank, hvor er den tenkt plassert ? å evnt hvordan ser den ut ?

Har prøvd å finne egnet tank uten særlig hell, savner å kunne spyle av sneller/annet fiske utstyr.

 

Antares 7 har 100l ferskvannstank, hvor er den plassert ?

 

Gjerne bilder om mulig.

Link to post

Kjøpte du båten ny? Fulgte det ikke med dokumentasjon? De Askeladdenbåtene jeg har hatt har det fulgt med en perm med dokumentasjon, med tegninger på båt , elektroskjema og plassering av utstyr.  Virker som mange bare driter i instruksjonsbøker og sånnt etter noen år! Det irriterer meg voldsomt! :ja:

Askeladden har ihvertfall veldig bra dokumentasjon som leveres med. Ringer man forhandler får man tegninger og sånnt også. Sånn bør det være hos alle produsenter.

Båtgal og Hondafan: Askeladden,Honda Civic Sport, Honda TRX400,Honda CBR 600RR, Honda Kantklipper, Subaru xv

 

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...