Jump to content

Kjøpsråd AMT 200 DC vs Uttern D62


Strandmann

Recommended Posts

Jeg har etter mye tråling på baatplassen, finn og andre beslektede sider kommet frem til at de to nevnte båter er de som vil passe mitt (vårt) bruk best. Båt for å komme seg utpå, med grei plass både ute og i kabin og stor solseng bak der man kan «oppbevare» barna nogenlunde lunt. 

 

De båtene av typen AMT 200 DC er i årsklassen 2008 og Uttern D62 er årsklasse 2012 (disse er også litt opp i pris, men innenfor budsjettet). 

 

Syns det er vanskelig å bestemme seg, så jeg er som mange andre her ute etter hvilke diverse erfaringer eiere/brukere av disse båt-typene har. Det gjelder såklart både positive og negative erfaringer. 

 

Om noen har sysnpunkter, tips, råd eller erfaringer mottas disse med stor interesse og enda større takk. 

 

:)

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...