Jump to content

Forgasserinnstilling AQ170


Cato23

Recommended Posts

Blandingsskruen skal en og en kvart turn ut som grunninnstilling. Hvis ikke du har rørt selve overføringsmekanismene emmlom forgasserne, ville jeg latt denne være.

 

To forgassere er kinkig, tre er enda mer kinkig. Men bare bruk litt tid og forsøk deg frem.

 

mvh

 

M.

Marna

Link to post

Når jeg kommer på det, så skulle flotørene mine vært justert også. Når jeg kjøpte

repsetta til dem,fulgte det med en slags linjal. Den skulle vist nok vær til å justere fltørene,men jeg har ikke heeeelt skjønt hvordan den kan brukes!

Link to post

Takker for tips om hjemme sia. Den skal jeg sjekke ut. Velkommen til forumet bytheway!

joda. Aq170 virker som en fin motor det. Jeg har kostet på den aaaaltfor mye penger hittil,men nå føler jeg det begynner å bli verd det. Etter en liten justering maler den som en katt. Skulle fremdeles justert flotørnivået, men ellers ser jeg meg fornøyd forløbig.

Det va nærmest orgasmisk når jeg vrei på starteren,å det umidelbart kom et svakt drønn, så sto den der å gikk på tomgang! Nydelig LYd hvertfall!

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...