Jump to content

Hvem kan legge dørk (laminat)


Amalie

Recommended Posts

Hei,

Jeg og en kamerat skal begge legge dørk (laminat fra Kombikraft?) i våre båter før sesongen. Vi er ikke spesielt trygge på egne evner og ønsker derfor å få kontakt med noen som kan være villig til å påta seg en slik jobb. Så jeg tenkte at det kanskje dette forumet kan være kilden til løsning.

 

Det dreier seg om en Marex Suncruiser (27 fot) og en Tresfjord 32. De ligger hhv på land i Sande og på vann i Holmestrand i Vestfold.

 

Er det noen som har tips eller kanskje selv er interessert er jeg takknemlig for svar eller IM om dette.

_

 

Link to post

Kontaktinformasjon: Combi Craft AS

Gateadresse: Sogn Industrifelt Poststed: 3275 Svarstad

Orgnr.: 819680752

Etableringsdato: 01.01.1970

Kommune: 0728 Lardal Fylke: Vestfold

Telefon: 33155700 Telefax: 33155701

Epost: post@combicraft.no

Bransjer: Møbelplater av tre, produksjon

 

Virksomhetsbeskrivelse: Utvikling, produksjon og salg av baderomspanel og skjermveggsystemer basert på høytrykkslaminat og andre produkter med høytrykkslaminat

 

 

Link to post
Hei igjen.

Vi har ikke kjøpt noe enda. Tenkte at det må gjøres i samråd med den som legger dørken. Men Combicraft har hatt de beste prisene på laminerte plater, ser det ut til.

 

 

Har du fått pris med innenforliggende kantlist i teak?? Det blir jo en 12 plater ca... på marex`n iallefall:

Her er et bilde på hvordan det ble hos meg med laminat fra combicraft. Lagde allt selv, og om du vil kan jeg gi deg en pris på jobben.

gulv.jpg

Link to post
  • 1 år senere...
Har du fått pris med innenforliggende kantlist i teak?? Det blir jo en 12 plater ca... på marex`n iallefall:

Her er et bilde på hvordan det ble hos meg med laminat fra combicraft. Lagde allt selv, og om du vil kan jeg gi deg en pris på jobben.

gulv.jpg

 

Antar det var 15 eller 17mm plater du brukte her?

Hvordan ble platene kappet? Det er vel ikke så lette å få dette fint uten ordentlig bordsag, eller? :confused:

Redigert av Janee (see edit history)
Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...