Jump to content

Fanden tok resten og vi er de siste..


Guest mermaid

Recommended Posts

..hei og hå og en flaske med rom..

 

Noen som vet om en passende sjørøverøy? Helst på Vestlandet..

Vi er på jakt etter en skjermet øy hvor det går an å avholde en pirat-laiv (Laiv = levende rollespill. Teater hvor alle er skuespillere, igen tilskuere)

 

Idealøyen vår har masse skog og fine gjemmesteder, åpne områder, variert topografi, og aller helst en skjermet lagune. Sandstrand er aller best:) Noen som har tips?

 

Vi er også veldig interessert i å komme i kontakt med noen som kan låne ut et lite sjørøverskip..

 

Takk så meget:)

 

Mvh

Grusomme Gabriella

Link to post

Hva med Lysøen sør for Bergen? Der er det fin lagune, mye skog og masse spennende turveier. Et problem er kanskje veldig mye folk. Ikke godt å vite hva slags galskap dere planlegger men er det i sømmelige former burde nok Lysøen gå greit.

 

 

Kanskje dere kunne kontakte noen i Bergen Seilskøyteklubb ved Nordåsvannet? De kan sikkert stille med en skøyte til å frakte dere turen ned til Lysøen.  :lol:

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...