Jump to content

Snart ny båt (Saga 315)


Concorde

Recommended Posts

Gratulerer, flott båt. Var ombord i en sommer og jeg likte spesielt den flotte innredningen. Her er det ikke mye kald plastikk, nei! Ble Viknesen for liten, for du hadde en 880, eller husker jeg helt feil?

Blogg:S/Y FRI -  (2008-2018: Hanse 350 - 2019: NB820 Sport og Bavaria B/One) 2020-: NB 870 Ardea D4-260 2012/2013 model

Link to post

Salongen er ok, men ikke spesielt romslig i Saga`n. Har en litt tungvint løsning med pasasjsete som snues og løse puter som må settes på plass for å få full salongplass. Det er et skap som blir snudd rundt når mar snur passasjersete. Det kan m.a.o. ikke brukes til alt mulig.

Fremme i båten er nok plassen en del større enn Viknes 880 tror jeg. Toalettet er også romslig i Saga`n.

Akterdekk vil jeg mene er noe mindre/kortere på Saga`n enn på Viknes 880. Det er i hvertfall adskillig mindre enn på NB870.

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...