Jump to content

Kjøp/salg på båtplassen!


smuss

Recommended Posts

Ta en titt på markedet her.. så finner du det... er i bunnen på hovedsiden eller linken til marked øverst til høyre

Tar forbehold om skrivefeil i alle mine innlegg, slik at de som utelukkende er opptatt av mine skrivefeil og meg som person kan kose seg med det de kan.. Mine innlegg er også basert på min mening og oppfatning omkring temaer både her på forumet og i samfunnet ellers, dette gjelder også om det ikke er tatt eksplisitt forbehold om det i selve innlegget.. :smiley:

 

Det er bare de som føler seg underlegne som er beskjedne - de dyktige fryder seg over det de har utført
Johann Wolfgang von Goethe 1749-1832

Link to post

Mnja.. Jeg vet ikke. Det er vel Ingar eller en av kapteinene som må svare på det (Kan ikke huske å ha lest noe om det.)

 

Er du evt. klar over at det er en egen plass å annonser her på Baatplassen? Egen annonse/ markedsside for oss som har baatplass ;-)

 

Kan jo i samme åndedrag spørre hva slags motor du vil ha...? :smiley:

 

 

EDIT: Jeg ser vi var 3 personer som svarte omtrent samtidig...

Redigert av psolse02 (see edit history)

Fiskebåten: Shetland 498 - min 16" "speed sjark" - 60 HK Evinrude VRO (deaktivert VRO)
Turbåten: Neptim 8000, VP TMD40A TAMD41B

Link to post

smuss i øyet kanskje :smiley:

Det er lettere med våtslipepapir en rubbing. Det er lettere med et til 2 strøk lakk en polering. Trebåt er ikke mere arbeid

Tidligere Båter: 21 fots tresjark m/sabb 22 (Tequila Sunrise) • 23 fots tresjark m/sabb 16 (Neptun) • 17 fots speilbåt i tre med vindskjerm og 25hk yamaha (Gjeld-frid I)

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...