Jump to content

veldig billig gummibåt/flåte


HulkHaugen

Recommended Posts

Er på utkikk etter noe billig flytende til å bennyte seg av på gummibåtfestivalen. Da ser jeg helst for meg en rund gummibåt/flåte noe ala slike livflåter (naturligvis uten overbygg) som man finner på større skip, en som det går an å være en sosial gjeng i under et teit arrangement en sommerdag. skal ikke ha motor, knapt en åre, hehe.

 

Brukt eller nytt spiller ingen rolle, bare den flyter(eller har potensiale) og ikke er dyr.

Mvh Børre

Link to post

Liland, det er i den gaten fra torvet og opp mot ting hai det vel? finnes den enda? ser ikke ut som at de har nettside ihvertfall...

 

4.juli er det detta går for seg. Tror du må melde deg på på facebook, her er det som står der:

Kjære Gummibåtvenner!

 

Like deilig som smaken av den første utepilsen og at damene snart finner frem sommerkjolen er det å invitere til Gummibåtfestivalen 09.

 

Vi går for en sabla smeigedag i år!!

 

Håper så mange som mulig blir med å gjøre årets festival like luuunnn som tidligere. Eventen er åpen for alle, så det er bare å invitere! Bare å legge ut bilder og filmer dere har fra tidligere festivaler!

 

Alt man trenger er en gummibåt, nok drikke og veldig godt humør! Skulle man føle for å pimpe opp både båt og kropp er det bare å la fantasien og kreativiteten slå seg løs. Det ryktes at vi muligens får en Rambo eller to i båtene i år bla.

 

For dere som ikke har vært med tidligere så går festivalen som følger: Vi møter klare med "pump"i gummibåtene og andre oppblåsbare gjenstander kl. 14.00 SHARP på nidelv Camping. Vi ror så samlet til EB stranda der vi tar en velfortjent pitstop med mat for de som trenger det. Der vil det også bli tatt lagbilde! å ikke være der da vil være som å ikke være med på sitt eget brudebilde! Det er ikke første mann til Pollen. Det handler om å være mann nok til å ankomme Pollen kl 23.30. Det er heller ikke lov å bruke noe form for motor! (Propellen kan fort sette seg i parykken igjen Knøtte)

 

Sikkerhetsansvarlig Espen Løge Goksøyr som for tiden oppholder seg i Dublin for å se litt på hvordan de jobber med sikkerhet der, har også i år tatt en sikkerhetsvurdering av festivalen og vil komme med innspill underveis. Er det noe dere lurer ang sikkerhet er det bare å skrive så vil vår man i Dublin svare deg.

 

Det har også i år kommet en debatt om kvinnelig deltakelse på årets festival. Debatten har vært lang og vi har hatt en veldig positiv innstilling til å ha med damer på årets festival. Vi hadde faktisk bestemt oss for å la disse damene få være med de tøffeste av de tøffe gutta en tur på sjøen i år. MEN så ble dette fanget opp: http://dt.no/article/20080530/NYHET/197504607

Her er beviset på at damer ikke kan ro og at de utgjør en fare for sikkerheten. Sikkerhetsansvarlig Løge Goksøyr brukte for øvrig falskt navn da han reddet de to trusene!

 

Festivalen har 18 års aldersgrense! Det er ikke lov å drukne!

 

Har du forslag til å gjøre festivalen bedre eller lurer på noe så fyr løs på "wall'en".

 

Alle har ansvar for egen sikkerhet!

 

 

Tidligere vinnere:

 

2005 - Espen Løge Goksøyr

2006 - Jon S Johnsen

2007 - Espen Løge Goksøyr

2008 - Sons of Hasselhoff

 

Mer informasjon vil komme etter hvert!

 

 

 

Dette er noe av det som har skjedd siden sist:

 

Oslo gutta prøver seg:

http://www.dagbladet.no/nyheter/2008/08/23/544544.html

 

Vi får god PR:

http://www.agderposten.no/article/20080828/LOKAL8/597976036

 

http://www.agderposten.no/article/20080713/LOKAL8/817518207

 

Skikkerhetsansvarlig tester helikopter respons:

http://www.agderposten.no/article/20070907/LOKAL8/709070017

 

Kledde meg ut som en Egypter for å ekspandere med GF:

http://www.vg.no/nyheter/utenriks/artikkel.php?artid=512231

 

Frivold hadde troa:

http://img.nrk.no/nyheter/distrikt/troms_o...nmark/1.6164177

 

Sikkerhetsansvarlig var på ferie på Averøya:

http://www.tv2nyhetene.no/innenriks/article2481560.ece

 

Jenter holdt på å drukne i gummibåt:

http://dt.no/article/20080530/NYHET/197504607

 

 

Bare å poste hvis noen har fått med seg noen flere!!

 

FESTIVALBÅND

 

40,- overføres til kontonr: 3000.19.42723 båndet gir billig pils på et av byens utesteder.

 

 

Kapteinen

Mvh Børre

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...