Jump to content

Bayliner 275 eller Nor Dan 780?


Piotr

Recommended Posts

Hei ! jeg har en Bayliner 275, og synes at det er mye båt for penga.Det må jo taes med at man ikke betaler for Windy, og derfor ikke får Windy heller.

Det som er viktig å se etter, er fukt i stikkabinen, da det er eksempler på at det er kommet vann inn fra fenderlist, eller fra vindskjerm.

Tatt i betraktning hva man må gi for disse båtene, kontra de fleste andre, er jeg ikke i tvil om at dette stort sett er mye båt for penga i forhold til antall fot.

God båtjakt.

Link to post

Hei!

Jeg så på Bayliner 245 mot Nor-Dan 780. Jeg kjøpte Nor-Dan, synes det virket som en mer påkostet båt. Treverk og mer lekker innredning og utføreles av innredning.Dette er nok smak og behag,men etter å ha prøvd begge i sjøen så vil jeg si at Nor-Dan gikk bedre i litt sjø. Mye plass i Baylineren, men synes ikke noe særlig om uteplassen og utformingen av den. Tror nok også den norske båten vil holde seg bedre i pris over tid.

Du blir sikkert fornøyd med begge to, lykke til med båtvalget!!! :flag:

 

Hilsen en fornøyd Nor-Dan eier.

Link to post
  • 2 uker senere...

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...