Jump to content

erfaringer med gummibåt fra maritim?


matglede

Recommended Posts

Jeg har nettopp kjøpt en slik selv. En kamerat kjøpte den i fjor og ungene dro den opp og ned på svaberg og strender hele sommeren uten at den avgikk med døden.

I følge maritim setter de i år navnet maritim på båten istedenfor passport. Dette siden kvaliteten har vist seg å være god.

Billig er den hvertfall...

Link to post

Jeg kjøpte to i fjor...

Den første ble stjålet hjemme i båthavna, men den andre lever enda. Suger seg fast litt når man har den på slep, men det gjør sikkert andre også og den er litt for stor til å ha foran masten, så jeg bannet den opp og ned et par ganger i fjor, men var slettes ikke jollas skyld. (Bare det at jeg egentlig ikke ville drasse på jolle)

Billig å kjøpe, blllig å miste samtidig som den helt klart gjør nytta si.

 

RSL

NestBest - Bestway 40, Oppegård båtforening

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...