Jump to content

Sikringsnett rundt båten


Astor

Recommended Posts

Høyden er en funksjon av lengden på det jeg hadde.. Dess høyere, dess fler meter nett må en ha... Lavt nett gir flatere firkanter... Jeg kjøpte drøye 20 meter nett og betalte vel en en drøy tusenlapp på båtsjappe ved båthavna på Skøyen i Oslo da jeg var innom der en høst for 3 år siden, men de var når butikken skulle stenge for vinteren... Disse 20 meterene rakk til en 39 foter..

 

Kan være jeg betalte noe mer, da jeg har en leio tendens til å glemme priser etter noen dager når det er innkjøp til båt.. Er best slik

Tar forbehold om skrivefeil i alle mine innlegg, slik at de som utelukkende er opptatt av mine skrivefeil og meg som person kan kose seg med det de kan.. Mine innlegg er også basert på min mening og oppfatning omkring temaer både her på forumet og i samfunnet ellers, dette gjelder også om det ikke er tatt eksplisitt forbehold om det i selve innlegget.. :smiley:

 

Det er bare de som føler seg underlegne som er beskjedne - de dyktige fryder seg over det de har utført
Johann Wolfgang von Goethe 1749-1832

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...