Jump to content

kalesje til joda 7500


haavard883

Recommended Posts

hei :smiley: har kjøpt meg en joda 7500, prøver å få bestilt ny kalesje, men jeg får bare beskjed om at jeg må ha mal nr, og at det skal stå under bøylene. men finner jo selvasagt ikke dette nummeret noen sted :confused: noen som har dette mal nummeret eller vet mer konkret hvor jeg kan finne dette???

Link to post

På min kalesje var dette nummeret på en merkelapp. Denne var selvfølgelig ramlet av. De lure ville jo skrevet ned dette nummeret. Ikke jeg :headbang: men jeg fikk sydd en ny hos Jens Sagen i krsand. Leverte inn den gamle, så laget de en ny. Den passet perfekt. :thumbsup:

Endelig ble det Bobåt

Link to post

Ta en telefon til Jens sagen / Helly hansen og de hjelper deg.

Man er ikke nøyt til å ha det mal nr, Men heller vite om du har orginal vindskjerm f.eks. evt, sende inn noen bilder av båten og vindskjermen til en Jens sagen f.eks

 

Kjøpte kalesje uten å vite noe slags mal nummer. Sendte inn et par bilder av båten, og vindskjermen spesielt, og fikk en kalesje som passer på 98 % av knappene. Flyttet 2 knapper

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...