Jump to content

Maritim bryggefest, forslag til antrekk og maritime selskapsleker?


Goran

Recommended Posts

Jeg ser frem til helgen. Da har jeg og min samboer invitert 30 stk venner på bryggefest og feiring av madammens bursdag. Tema for kveldens antrekk er "Maritim" Jeg tror dette kan bli en morsom vri på festen.

Mitt antrekk er snart klart. Men hva ville du kledd deg som?

Og har dere forslag til "maritime selskapsleker"? ja bortsett fra å drikke x antall ankerdrammer da...

Selco 11`- Yamaha 15 - Hawk 330 - Yamaha 15 - Askeladden 3050 - Johnson 60 - Rio 550 - Johnson 60 Yamarin 4510- 40 hk Yamaha[/b]Skibsplast 690 - 2,8L Mercruiser

 

Sertifikat: D4 - ROC

Link to post

Hva med kjølhaling? kanskje litt litt utpå kvelden om noen slår seg vrang

Tar forbehold om skrivefeil i alle mine innlegg, slik at de som utelukkende er opptatt av mine skrivefeil og meg som person kan kose seg med det de kan.. Mine innlegg er også basert på min mening og oppfatning omkring temaer både her på forumet og i samfunnet ellers, dette gjelder også om det ikke er tatt eksplisitt forbehold om det i selve innlegget.. :smiley:

 

Det er bare de som føler seg underlegne som er beskjedne - de dyktige fryder seg over det de har utført
Johann Wolfgang von Goethe 1749-1832

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...