Jump to content

Håndgass til sunrider på tohatsu 25 hk "vannscooter" "montering"


Eric Timland

Recommended Posts

Hei har et sun rider (vannscooter prosjekt) har tidligere hatt normal speedkonsol noe som har fungert greit menne er litt kjedelig og litt farlig når jeg ikke har 100 prosent kontroll på skuta hele tia.

 

Gamle speeden:

http://www.pacermarine.co.uk/wp-content/uploads/2012/06/Yamaha703.jpg

 

Tenkte jeg skulle bytte Fat Bar styre og sette på en styre hever sånn at det blir gøyere og kjøre den mens jeg står oppe.

 

jeg skal bytte Speed og bestemte meg og gå for denne som var litt dyr menne var tøff menne hadde det jeg så etter.

 

 

Film av speeden :

 

Fakta: http://www.inoveli.com/ergonomics-technology

 

Nå over til Spørsmålet. Noen som vet eller har noen ideer hvordan jeg skal koble wireren til båtmotoren sånn at scooteren går framover ? (25 hk tohatsu 2006 mod)

 

Takker for alle henvedelser.

 

 

Link to post
  • 1 år senere...

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...