Jump to content

Montere knop-måler på suzuki df 15 ?


Julianj98

Recommended Posts

Jeg tenker det er en faktor som er "avgjørende" for hvilken løsning du velger blant fastmontert GPS, analog viser basert på adeneo's forslag, eller bruk av en app.


Faktoren er lading og batteri. Har du batteri om bord som lades av motoren? -dersom svaret er nei, gå for adeneo's forslag. Funker alltid, bruker ikke strøm og null mikkmakk, tåler regn og sjøsprøyt..



Har du lading, så kan du jo alltids legge opp et 12v strømuttak for å sikre lading til en mobil med app.



smarttelefon, nettbrett, er kjekt å bruke, særlig om den har innebygget GPS. Da kan du kjøpe kart og laste ned en app som gir fullkommen kartplotterfunksjon. Men GPS på telefon eller nettbrett bruker en del strøm, så da må du ha lading.



men igjen, tenk over regn og sjøsprøyt...


Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...