Jump to content

Fornuftig pris på sliten Powtrimmotor 290 dp ?


terjekjh

Recommended Posts

Har nettopp bytttet ut mintrofaste men noe sliten Powertrim motor(92 modell (tror jeg)). Regner med at ventilene er utslitt fordi drevet siger ved kjøring. Passer for en som har defekt el.motor men gode hydralikkventiler. Skal sette den for salg på forumet men er usikker på hva som er riktig pris. En ny koster ca 6000 ,- :headbang: men hva er vel det når vårsolen skinner og temperaturen stiger :seeya:

Link to post


Jeg solgte en sliten, om ikke defekt, powertrim motor - 87 mod til et DP290 A for 500 kr til en som hadde bruk for noen reservedeler. Din pumpe er av nyere type og kanskje i bedre forfatning men noe særlig over 1000-lappen tror jeg ikke den er verdt.

Edited by saga (see edit history)
Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...