Jump to content

båtplass i oslo vest\asker\bærum


alex79

Recommended Posts

Flytter nå fra sørlandet til oslo, og må finne en båtplass til båten min. Er på utkikk etter båtplass med landstøm og vann tilgjengelig, forholdsvis på vestkanten.

Noen som vet hvem\hvor jeg kan kontakte, og event hva pris ligger på?

Må ha 3,5-4 meter i bredde.

Link to post

Jeg leide meg nettopp en 3.5m på Strand båtforening i Bærum til 11.500 kr. Dette er selveierplasser som leies ut av de som eier plassen og ikke gjennom båtforeningen. Ser 3.5 m ligger fra der og opp ang pris. Lakseberget i Sandvika, er litt billigere trolig pga av E18 som nærmeste nabo. Gyssestad også veldig nærme E18. Smak og behag.

Link to post

Som andre også nevner, Finn er en flott markedsplass for båtplass. Vi ordnet oss der i flere år. Siden mange båthavner har en viss nærhet til E18 kan jeg anbefale Strand og Leangbukta som veldig gode muligheter. Begge disse havnene har også stort sett mye plasser tilgjengelig for leie.

Mvh,
SY Vilma Benita, Beneteau Oceanis 43, (Tidligere 4_Vinder)

Link to post

Hei. Hva slags båt har du? Har du en dyptgående seilbåt, er Gyssestad lite egnet. (mudderbunn) Har vært med på å måtte utsette utsett til høyvann. Ellers er vel ulempen litt støv fra e18. Fordeler: rimelig, stor ica matbutikk, pizzagutta og McDonald's som nærmeste nabo. Kort vei til maritim på Slependen. mm. avlåste brygger med vann og strøm. Bra parkering.

 

Trygve

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...