Jump to content

Killingen Småbåthavn - Vil samle klagesaker til ei samla sak


suomynona

Recommended Posts

Hei

 

Har store problem med forholdet til daglig drifter av småbåthavna ved killingen. Forstår det slik at dette gjelder ganske mange og ønsker difor å samle inn desse sakene til ein kraftfull kompott som kan bli med i vidare saksgang.

 

Har du opplevingar frå denne plassen så ønsker eg at du tek kontakt eller postar det på innlegget. 

 

Sammen står vi sterkare og sammen kan vi hindre at andre personar får sommaren eller båtlivet ødelagt på grunn av oppførselen som regjerer ved denne havna.

 

Veit det er mange av oss som har hatt problemer.

 

 

Min SAK:

 

Hadde mi skute ved havna sommaren 2013 og 2014. Kosleg atmosfære med båtnaboar, men eit slit når det gjelder kontakt og organisering med drifter av småbåthavna. 

 

Har no blitt fakturert for sommarleie og medlemskap i foreningen selv om det var avklart muntlig april 2014 at dette ikkje var nødvendig når eg forlot havna for godt ved sommarslutt 2014. Har prøvd dialog via mail og telefon. Det viser seg umulig. Har prøvd ansikt til ansikt. Det var også umulig. Her blei eg faktisk knuffa vekk og bedt om å forlate området. Ingen rom for diskusjon. Avisst som tulling på staden med hissig tone og oppførsel.

 

I kontrakta som eg signerte i april 2014 var så dum å signere dette:

 

Hver av partene kan si opp denne avtalen innen 28.02. Hvis ingen av partene sier opp avtalen løper den videre for neste sesong. Oppsiglese kan kun skje skriftleg.

 

Mitt svar til dette kom pr mail i slutten av august 2014.

 

Hei

Tek sikte på å flytte båten når sommerhalvåret i havna går ut 29.Sept. Visst ein mot formodning skal ligge lengre. Kva døgnpris vil du då kreve?

 

21. aug. 2014 kl. 08:34 skrev Sjøsenteret Killingen AS <killinge@online.no>

 

Så nå står eg her på bakken og spør om hjelp til situasjonen. Ikkje har eg pengane til å betale sommarplassen og kontigenten på 23 000 til sammen og ikkje ønsker eg at andre skal havne i denne situasjonen.

 

Så del gjerne di historie om plassen på sakling vis. Intet behov for namn -  vi veit alle kven det er snakk om.

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...