Jump to content


Motorlakk Sabb


MaFo

Recommended Posts

Inntil i fjor hadde Maritim 1/2-liters bokser med original "Sabb-blå". Denne finnes ikke lenger i årets katalog. Mulig at de har noen rester....?

 

P.S.: Hvis du finner en løsning, si i fra - er også interessert i dette!

Edited by Walter_S (see edit history)

Medlem i Søndre Kråkerøy Båtforening og "Vraktangen Dram- og Lutefisklag"

Påstand: Isskrape er også båtutstyr! :o)

HADDE tresjark og Sabb 10hk G-modell fra 1990 MED HERLIG LYD! - Har nå konvertert til PLAST! Tromøy 23 m Sabb 2H fra 1975

Walter's HJEMMESIDE ><((((º>

Link to post

Jeg trenger også denne fargekoden. Min nye Sabb lider av flekktyfus... :lol::lol:

 

Jeg hadde egentlig tenkt å ta med et deksel eller liknede til en fargehandler og få blandet til en liter emaljelakk i samme farge. Emaljelakk tåler opp til 150 grader celsius, så det fungerer helt greit på motorer også. Men det hadde jo vært greit med korrekt fargekode da, så blir det helt identisk med det gamle.

Edited by index (see edit history)
"First they ignore you, then they ridicule you, then they fight you, then you win." - Mahatma Gandhi
Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...