Jump to content

Hvor kjøpe ca 20-30m automatisk kabeltrommel?


jokern

Recommended Posts

45 minutes ago, Lars H. said:

Greit nok, kjenner ikke din båt. men å få på plassen en trommel med god kabeldimensjon og lengde, blir nok like problematisk.

Den i linken,viste  kabelrulle har en bryter jeg må nå via en forlenger. Lengden kan, som du påpeker nok være et problem enkelte steder.

Poenget med å utnytte plass faller hvis jeg allikevel må drasse på ei ekstra rulle :)

 

Kikker litt videre.

Link to post

Dette ser då besnærende ut, men den dingsen på støpselet er absolutt ingen retningsantenne, dermed so kjem svært lite av energien fram til skjøtekontakten. Og so kjem der ogso eit spørsmål, hvis naboen til den som har dette utstyret i bruk anskaffer samme sak, vil då det eine støpselet som er tilkobla gi strøm til begge skjøtekontaktane, slik at først ankomne sit med heile strømregningen?

Link to post
Dinamo skrev for 14 timer siden:

.........Og so kjem der ogso eit spørsmål, hvis naboen til den som har dette utstyret i bruk anskaffer samme sak, vil då det eine støpselet som er tilkobla gi strøm til begge skjøtekontaktane, slik at først ankomne sit med heile strømregningen?

 

Stark kryptering, Bank-ID og passord.........så kan ingen ta din strøm !

S/Y Gunga Din

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...