Jump to content

99 mod Honda 75 hk. Problemer?


Bamse_bra

Recommended Posts

Sansynligvis noe av det smarteste å kjøpe om du skal ha en eldre 4t!  men den er veldig tung om det er samme konstruksjon som på 2000 tallet. prøvekjørte en alubåt med en 75hk! fantastisk motor!

Båtgal og Hondafan: Askeladden,Honda Civic Sport, Honda TRX400,Honda CBR 600RR, Honda Kantklipper, Subaru xv

 

Link to post

På gamle 4-taktere så må du sjekke de for tæring. Om mulig ta av undervannshus og lys opp i stammen. Det første som ryker er eksosrøret. Ser det bra ut er det løp og kjøp. Kjenner ikke Honda men skal jo være gode motorer. Vet ikke om Honda har sink-anoder i blokka som Yamaha men om de har så sjekk om de har vært jevnlig skiftet.

Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...