Jump to content

Instrument glass?? hvor?


Wandalen

Recommended Posts

Hei er det noen som vet hvor jeg kan skaffe glass til mine instrumenter? Har en Bayliner 2755 som instrument glassene ha blitt en smule matte. Går det feks ann og polere de opp på noen måte?

 

 

Bilde

 

 

 

Bayline 2755 :flag:

 

Bilde

Link to post

Hva med de som selger instrumentene?

Det er lettere med våtslipepapir en rubbing. Det er lettere med et til 2 strøk lakk en polering. Trebåt er ikke mere arbeid

Tidligere Båter: 21 fots tresjark m/sabb 22 (Tequila Sunrise) • 23 fots tresjark m/sabb 16 (Neptun) • 17 fots speilbåt i tre med vindskjerm og 25hk yamaha (Gjeld-frid I)

Link to post
  • 6 months later...
  • 12 years later...

Løfter opp igjen denne gamle tråden med et spørsmål om det er noe å gjøre med denne gamle Sumlog'en. Glasset er krakelert og rammen er stygg. Kunne egentlig tenkt meg rund ramme på den, men vet ikke om det er å få tak i.

IMG_6846.jpg.27ff219d50e6e6979a2a8e74c37219dc.jpg

I am the Captain of this ship, and I have my wifes permission to say so...

Kragerø 26 med Sole SM616 

Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...