Jump to content

Hvilke Blackbox musikk system til båt finnes?


Okkaby

Recommended Posts

Siden jeg bygger om i båten, så har jeg lyst å gjemme bort selve radioen under dekk sammen med forsterker som nu er flyttet til et tidligere ukjent/skjult rom under føre posisjon.

Så kunne tenkt meg en type blackbox hvor en kun har en mindre fjernbetjenings enhet uten alle kablene oppe med instrument panel.

 

Så lure på hva som finnes uten om Fusion sine, som jeg ikke ønsker. Fusion er dyrt å tydeligvis av dårlig kvalitet. Så å bruke 10k på et system fra de som kan spille dab er ikke aktuelt.

 

Siden jeg alt har høytalere å forsterker, så trengs kun en box samt fjernbetjening. Men det må kunne spille dab.

http://www.fuel-flow.no

Få kontroll på dieselforbruket ombord med en forbruksmåler fra  www.fuel-flow.no  

 

Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...