Jump to content

Hvordan virker denne kontrollboksen? (for 2 styreposisjoner)


sirtroen

Recommended Posts

Hei!

 

Er det noen som vet hvordan denne kontrollboksen skal fungere? Svigerfar har den på båten sin, men den var veldig slarkete, så det var ikke helt klart for meg hvordan den skal fungere.

 

Spaken opererer både gass og gir. På nevnte båt er det to styreposisjoner, og den du ikke bruker må alltid stå i fri for å kunne bruke den du ønsker å bruke. Jeg hadde litt problemer under oppstart. Man skal da gi på litt gass mens båten står i fri. Jeg fikk ikke på noe gass uten at den står i gir, så da får man god fart ved oppstart :giggle: Usikker på om jeg gjør det feil eller om slarken gir problem.

CC6B0834-2B49-4767-B912-AA4222CC2FF5.jpeg

Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...