Jump to content

Originale Fjord emblemer


Trond J

Recommended Posts

Vi har nå begynt og ta opp bestillinger av originale emblemer til til vår våre båter og til Dere som har lyst og bli med på denne bestillingen så kan Dere ta kontakt med meg på pm her på forumet eller direkte til Elisabeth på pm eller E-post på Fjord Boat Club Jo fler vi er som bestiller disse emblemene bedre pris klarere vi også. :wink:

Trond J

Fjord boat club

Link to post

Hei!

Fjord emblemet er et veldig flott emblem synes jeg, spesiellt det som ble lagd i aluminium er det vel! Jeg er nysgjerrig og lurer på om det er slike emblem dere får reprodusert?

Kunne også tenkt å få reprodusert noen Skibsplast emblem, kan jeg spørre om hvor dere får produsert deres emblem?

Edited by classic fiberglass (see edit history)

Mvh TA

Link to post

Fjord emblemet er et veldig flott emblem synes jeg, spesiellt det som ble lagd i aluminium er det vel! Jeg er nysgjerrig og lurer på om det er slike emblem dere får reprodusert

Hei og ja det er de originale emblemene(aluminium) som blir satt i produksjon og vi har fått fatt på stanseplatene og fått et annet firma til og støpe de for oss, dette har vært en utrolig lang prosess for medlem Eilisabteh og få sporet opp. Når det gjelder til skipsplast så vil vel det være enkelere oppgave i og med at de produserer ganske så mye båter enda så jeg vel tro at de sitter på stanseplatene.

 

Jeg kan også legge ved et bilde men det er et brukt emblem men er maken til dette.

 

 

Bilde

Trond J

Fjord boat club

Link to post
  • 6 years later...

Nå er det produsert en ny batch Fjord-emblemer. Tilgjengelig for salg på Fjordboatclub

 

--cepe

Med styren i blodet siden 8 års alder.

 

www.fjordboatclub.com

www.fjordclub.com

Link to post

Hei!

 

Jeg har en Fjord 880 AC 1984 modell. Jeg var innom på Fjordboatclub.com, men kunne ikke finne ut om du har Fjord-emblemer som klistremerker. Finnes noe sånt å få kjøpt? Kan godt bytte ut "880"-merket på siden med "Fjord touring". Vet du Trond J eller fjordplast om sånne er i salg?

Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...