Jump to content

Skifte cutless lager, pakkboks og demontering ror nb 750


_Bliss_

Recommended Posts

Har funnet ett verksted som har på lager i Haugesund område:tommel_opp:Dette er sleipner, så prisen er deretter! Har også funnet en på finn som selger på snarøya til en brøkdel av prisen. Han er bortreist på ferie, så må evt ordne med noen som kam hente og sende evt frakte til Haugesund.

Men det blir nok litt mer plunder og heft å få til.. tiden går også.

Link to post

Da er ny aksling handlet inn. Mått ha trappe kile pga større kilespor på propell. Så da er det bare å få tilpasset denne til aksling, så kan jeg få satt sammen igjen.

Kommer til å bore og gjenge opp for settskrue i propellmutter. Er det nøvendig å bore inn i aksling eller holder det å bare bore igjennom mutter og skru inne settskrue mot aksling?

Link to post
_Bliss_ skrev 37 minutter siden:

Kommer til å bore og gjenge opp for settskrue i propellmutter. Er det nøvendig å bore inn i aksling eller holder det å bare bore igjennom mutter og skru inne settskrue mot aksling?

Blir bra med ny aksel :tommel_opp: Det holder å bore og gjenge i mutteren. 

Link to post

Delta i diskusjonen

Du kan skrive innlegget nå, det vil bli postet etter at du har registrert deg. Logg inn hvis du allerede er registrert.

Guest
Svar på dette emnet

×   Du har postet formatert tekst..   Fjern formattering

  Only 75 emoji are allowed.

×   Innholdet du linket til er satt inn i innlegget..   Klikk her for å vise kun linken.

×   Det du skrev har blitt lagret.   Slett lagret

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...