Jump to content

Tre-imitasjon til dasjbord i båt


HomerSimpson

Recommended Posts

Er det noen der ute som vet hvor jeg kan få kjøpt plater i plast, men som ser ut som tre. Jeg ser de fleste nye båter i dag har teak-lignende plater i dasjbordet som instrumentene er festet i. Jeg kunne tenkt meg en plate som jeg kan skjære ut fasongen selv. Jeg ser for meg at disse platene i plast er letter å jobbe med enn treplater. Er det noen som vet om noen forhandler, gjerne på østlandet, som kan ha dette hadde det vært fint.

Det må da være mulig å drikke alkohol uten å ha det moro???

 

Ny Flem.jpg

Link to post

Det er kanskje en ide. Jeg tenkte kanskje at denne folien vil krympe og strekke seg ettersom det blir varmt og kaldt. Må vel også ha en plate av plast sånn at folien får ordentlig feste til underlaget. Bruker jeg treplate er den full av porer og folien vil feste dårlig. :confused:

Det må da være mulig å drikke alkohol uten å ha det moro???

 

Ny Flem.jpg

Link to post

Selv kjøpte eg dette med Marinesenteret i Bergen. Nøttetre. Ca 2mm tykt plate. Tror eg betalte 300 for alt som er på bildet. Ble iallfall veldig fornøgd.

 

https://baatplassen.no/bildearkiv/0/179/dashbord.jpg

Det var akkurat noe sånt jeg var ute etter. Tenkte også å få tak i ratt i tilnærmet lik farge som dasjbordet.

Det må da være mulig å drikke alkohol uten å ha det moro???

 

Ny Flem.jpg

Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...