Jump to content

Suzuki 9,9


Winman

Recommended Posts

Hei alle, er det noen som kan hjelpe meg på følgende spørsmål. Er det mulig og oppgradere en 2000mod. Suzuki 9,9 til 15 hester og hvordan gjøres dette. Jeg er i ferd med og kjøpe denne båt: http://www.finn.no/finn/boat/object?finnko...pos=1&tot=1 for 22000. er egentlig litt grønn på båt og motor, så jeg hadde satt veldig pris på all slags kommentarer ang. dette kjøpet både ang. båt type, motor og pris. N.B haster

 

Mvh Sveinung, Randaberg Rogaland. :discuss:

Edited by Winman (see edit history)
Link to post

Hei, og velkommen til Baatplassen!

Det første som slår meg er at dette ikke er en 14-foter, men en 15-foter. Så her får du mer for pengene enn du trodde. Prisen tror jeg er OK, fortutsatt at båt og motor er i god stand. Den gir i alle fall et godt inntrykk på bildene. Om motoren lar seg oppgradere vet jeg ikke.

Edited by Cand. noe (see edit history)
Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...