Jump to content

Har noen mål/tegniger til liten tremast?


Sleipner93

Recommended Posts

Hei. Som sikkert de fleste som kommer til å svare holder jeg på med å pusse opp en gammel tresnekke med et lite styrehus. På denne må jeg få lagt til en liten mast å ha lanterne, horn og ikke minst vimpel! Så jeg lette i et minutt på finn og fant denne annonsen http://www.finn.no/finn/boat/object?finnko...s=5&tot=434 denne båten har slik mast jeg tenker på. Er det noen som vet om tegninger/mål til en slik mast? Også lurer jeg på hvilket materiale jeg bør bruke (den skal nok oljes og lakkes) hobbyplate kanskje?

Link to post
Se her, spør om vikers eller Perlen har flere bilder Mener også at Perlen lagde tegning en gang. Jeg fikk den tor jeg, men har den ikke lenger.

 

Også må du vel ha mesan vel :yesnod:

 

Fant ett bilde i tråden til Perlen

 

117-1729_IMG.JPG

 

Midt i blinken sier bare jeg!! :flag: Akuratt en slik jeg ønska tegninger/mål til. Nå gjenstår det bare å sende en IM til Perlen og spørre om han fortsatt har måla på masta så kan jeg få lagt meg en! :wink:

Redigert av Sleipner93 (see edit history)
Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...