Jump to content

Blårøyk fra en tmd 31a


bvt

Recommended Posts

Har prøvd og overhalt dyser og turbo,rengjort varmeveksler og oljekjøler uten at dette har vært noe suksess :smiley:

Hvis det er noen andre med noe erfaring med dette hadde det vært fint å høre fra dere.

Har ikke skiftet ventiltettinger(paraplyer) mulig det kan ligge noe der?

Link to post
Her fant jeg tråden jeg tenkte på
Den modifikasjonen gjelder hvit røyk ved oppstart. Blårøyk er fra smøreolje og kommer stort sett fra to plasser, ventiltetninger og stempelfjører. Det enkleste er jo å ta ventiltetningene og se om det hjelper.

Mine kjøretøy pr i dag: "NittiNitti": -90 Land Rover 90, "Bimbo": -93 BMW R1100RS, "Helmut": -08 Knaus Sunliner 808

Grunnet intensiv sensur og shadowbanning har jeg forlatt Fakebook, Insta og Twitter for godt, dere finner meg på https://mewe.com/i/sveinhauge og Telegram

  • Mahatma Gandhi, 1869-1948: Vaksinasjon er en barbarisk praksis og en av de mest fatale av alle vrangforestillinger som er aktuelle i vår tid. Samvittighetsfulle motstandere av vaksinasjon bør om nødvendig stå alene mot hele verden for å forsvare sin overbevisning.
Link to post

Du må være innlogget for å kunne svare.

Logg inn med eksisterende, eller opprett ny, konto.

Opprett ny konto

Gratis og helt uforpliktende

Klikk her for å opprette konto.

Logg inn

Logg inn dersom du har konto

Logg inn


×
×
  • Create New...