Jump to content

Ny batteribank


Sun Flyer

Recommended Posts

Hei,

 

Jeg skal ha ny batteribank til båten (forbruk). Den skal bestå av tre 115ah batterier (standardmål på denne størrelsen). Tenkte meg noen rimelige ikke hitech batterier siden jeg uansett skal selge båten snart. Hva anbefales? Må kunne kjøpes i bergen.

 

mvh

Viggo

Motorbåt er harry - A. Rosèn

Link to post

Har selv 3 battterier på 115 amp. Dette er vanlige syrebatterier til under 1000.- kr stk. Dette holder for oss når vi er avsted men husk: Bruk strøm med omhu. Invertere, Tv, osv er ingen strømsparere. Vi har vebasto Diesel varmer og kjøleskap på hele kvelden når temperaturen synker til under 10 grader.

Link to post
:yesnod: Hvis du skal selge, så er det jo viktig å vise at du har valgt kvalitet på det du har investert i, og noen hundrelapper ekstra i nye batterier hadde jeg spandert, skulle jeg ha solgt en båt som er verdt noe!!!!!!!
Link to post

Create an account or sign in to comment

For Norwegians: Hvis du leser dette så er engelsk forumspråk aktivt, du kan endre dette til norsk med "System Language" knappen nederst på alle sider

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×
×
  • Create New...