Jump to content

Garmin 2010, erfaringer?


Tine IV

Recommended Posts

Noen som erfaring med Garmin 2010 kartplotteren ,har en på handa nå til en grei pris . Men lurer da på om den er ok til vanlig bruk , eller om det er mye negativt med den . Håpa kansje noen har eller har hatt den som kan si litt om den , avtalen er kjøp så fort jeg kommer hjem fra ferien igjen eller tar en tur hjemmom .

 

Tine III

Medlem i Solviken båtforening , Redningsselskapet og KNBF
Vi sees på sjøen og lytter på K-77

Link to post

Jeg har hadt en som jeg har brukt i 4,5 sesonger.

Fungerer meget bra. Det eneste jeg har å utsette på den, er at lysene i knappene er dårlige. Når jeg dimmer skjemen om kvelden dimmes også lyset i knappene. De dimmes for mye. Det er egentlig ikke noe sort problem, fordi jeg vet hvor de knappene jeg bruker mest er. Det er zoom inn/ut.

 

Har et par ganger fått sort skjerm som følge av at den har stått direkte i sola og blitt for varm. Regner med at dette gjelder alle plottere. Litt skygge gjorde susen. Som sagt, det har kun hendt et par ganger.

Edited by prin435 (see edit history)

Princess 435 volvopenta_sotw.gif

Pretty Woman, Oslo

Link to post

Regner med jeg for en grei plotter til en ok pris da,følger med div kart et som jeg trenger og resten selger jeg.Det følger også med en ekkoloddmodul som jeg selger da jeg har fra før,så alt i alt blir prisen bra vil jeg mene.Da er det bare å få henta den å få den på plassen sin.

 

Tine III

Medlem i Solviken båtforening , Redningsselskapet og KNBF
Vi sees på sjøen og lytter på K-77

Link to post

Join the conversation

You can write a topic or comment now, it will be posted after you have registered. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...